Pripravujem:

 
Pracujeme na novom designe stránky.

 
Pripravujeme anglickú verziu stránky, v krátkej dobe bude dokončená...

 
Záujemci o betatest Fallout Tycoon prihláste sa na bilekck@quick.cz 

 
Pripravujem zhrnúť všetky fallout povídky od Ladislava Loukota a dať na web.


Switch language / Přepnout jazyk
        

   
Upřímnou soustrast, vážení pozůstalí   10.12.2003
Fallout 3 nebude, nikdy. Black Isle byl rozpuštěn a Interplay se zřejmě také brzy uloží k věčnému spánku. Ikdyž, nikdy?
Vydáno   
Tak jsme hru konečně dokončili, plnou verzi můľete stáhnout v sekci downloads

 Jan Bílek.

30.5.2003
Update stránky + uložený rozhovor   4.3.2003
Konečne som rozchodil moje PC, takže som updatoval stránku. Opravil som chybu na stránke, ktorá sa najmä prejavila na WinXP+IE6 (neustále vypisovanie chýb na stránke).
V sekcii Fallout Tycoon sa nachádza uložený chat o Fallout Tycoon-e (prevzatý z http://vault.bonusweb.cz ). Inač, niektoré stránky sú trochu rozhádzané, pretože vlastniteľ tohto webu začal automaticky umiestňovať bannery (veľkosť jednotlivých stránok čoskoro opravím, aby ste nemuseli zbytočne scrollovať). 
Nové Screenshoty   27.2.2003
V sekci screenshots naleznete několik nových obrázků. Zahájili jsme finální betatest a k dokončení hry zbývá jen několik maličkostí (především to je grafika některých zbrojí a mise). Pokud se chce někdo dodatečně přihlásit na betatest (ale očekávám komplexní zprávu obsahující návrhy, chyby a především ceny herních objektů) může se obrátit na bilekck@quick.cz. Výjimečně jsem stránky updatoval já, takže doufám, že jsem nic nerozházel (v opačném případě se omlouvám Killianovi).
 
DEMO + nový design stránky + anglická verzia   30.10.2002
Vydali sme novú verziu dema, je v sekcii Downloads. Ako vidíte pracujeme na prerobení stránky a taktiež je vo výstavbe anglická verzia stránky a hry Fallout Tycoon. Ešte k tým POP-UP oknám v menu, vždy uzatvorte okno keď chcete otvoriť nové.  (to je len dočasné, je to zatiaľ iba ,beta, verzia)
Update stránky, nové screenshoty...   5.10.2002
Vynovil som trochu stránku, takže vo FALLOUT TYCOON je úplne nový popis, v SCREENSHOTS je 5 nových obrázkov a v CREDITS pribudol nový človek.
Info o vydání Fallout Tycoonu  1.8.2002
Tak nám začal srpen a já můžu už celkem přesně oznámit konečné vydání Fallout Tycoonu. Pokud se nepřihodí něco nepředvídatelného, plná verze bude vydána v říjnu. Odklad je způsoben především naší snahou o zlepšení něterých, původně nedotažených nápadů, ale i tak bychom to asi nestihli.

Jan Bílek 

DEMO Fallout Tycoon + oznamy   29.6.2002
-Dnes sme vydali demo Fallout Tycoon. Môžete si ho stiahnuť v sekcii download. Zatiaľ tam tých budov veľa    není, ale je to hlavne na odskúšanie. Ak nájdete nejaké chyby, posielajte na bilekck@quick.cz

-Takže prázdniny už začali a môžem sa teraz plne venovať updatovaniu tejto stránky.

 
Vydanie Fallout Tycoon    11.6.2002
Museli sme odložiť vydanie Fallout Tycoon o dva mesiace. Čiže by mal výjsť koncom augusta (Srpna). Proste to vydáme až keď to bude perfektné :-). (trochu dlhšie sa budú naťahovať tieto obrázky) 

P.S: Pripravujem anketu 
P.P.S :-) : A samozrejme nejaké obrázky.

 
Update 8.6.2002.
Dokončil som dočasnú verziu tejto stránky.
 
Webmaster 5.6.2002
Som nový webmaster tejto stránky, zatiaľ som len upravil pôvodnú ale pracujem na úplne novej.

KILLIAN
http://radiation.szm.com
106034301 (ICQ)

 
 

 Site and graphics by: Killian